Szép eredmények Európa legextrémebb kerékpáros versenyéről

Közel harminc indulóval startolt el Európa egyik legextrémebb kerékpáros versenye, az Erőd Ride, melyet immáron 8. alkalommal szerveztek Komáromban, a Monostori Erődben. A versenypálya az erőd falai között, titokzatos kazamatáin keresztül haladt, a verseny győztese az volt, aki a 2,7 km-es pályát 1 órán belül a legtöbbször teljesítette.

A CC-XC kategóriában egyesületünket Golasz Krisztián képviselte, aki a leggyorsabb köridőket kerékpározta, azonban egy nagyot bukott, így végül a 3. helyen ért célba. Krisztián zúzodásokkal megúszta az esést, 1-2 hét lábadozás után újra kerékpárra tud majd ülni. Az egyéb kategóriában Csicsai Ádám tagunk volt a leggyorsabb, Jankó Dorián fiatal kerékpárosunk a dobogó alsó fokára állhatott fel!